Rozvoj & vzdělávání

 articles

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Faucibus ante velit nunc morbi pretium. Ut nullam dolor.

5 vět, na které bychom se v roce 2022 měli v L&D zaměřit

Jak nenosit do nového normálu staré zlozvyky. 5 zásadních vět, které ve firmách možná slýcháte a měli byste se na ně ve vzdělávání a rozvoji organizace zaměřit. Ještě nemáme s pandemií vyhráno, ale měli bychom řešit co bude.

June 29, 2022

Připravte své vzdělávání na budoucnost. LMS je minulost.

Dobrý vzdělávací systém musí myslet hlavně na své uživatele a jejich uživatelskou zkušenost při práci s ním. Právě proto je nezbytné, aby Scormium využívalo všech moderních funkcionalit, které LXP přináší.

June 29, 2022

Učený z nebe nespadl. Upskilling vytváří týmy budoucnosti

Jak držet krok s dobou? Jak připravit juniora na novou roli? Jak využít zkušenosti seniorních kolegů naplno? Pokud jste si alespoň jednu z těchto otázek položili, následující článek vám na ně odpoví.

June 29, 2022

Vzděláváte smysluplně, nebo si zaděláváte na malér?

Možná to znáte. Máte na starost vzdělávání ve firmě. Uděláte průzkum, objednáte nejlépe hodnocené školení, vyberete prostor a zajistíte občerstvení. Všichni si to odsedí, případně odklikají a je hotovo. Víte ale, jak to dopadne?

June 29, 2022

7 osvědčených taktik, které promění vaši firmu v továrnu na know-how a inovace

Chcete, aby vaši zaměstnanci pouze absolvovali kurzy, nebo se komplexně rozvíjeli a vzdělávali? Odpověď asi tušíme. Proto vám přinášíme léty a výsledky prověřené metody, jak proměnit vzdělávání v domino efekt úspěchů.

June 29, 2022

Jak na strategii vzdělávání? 5 kroků k chytřejší organizaci

V minulém díle jsme si představili základní kameny na cestě k učící se organizaci. Jedním z nich bylo i sestavení vzdělávací strategie. Toto téma si zaslouží více než jen letmou zmínku, a proto pro vás máme rovnou celý článek s osvědčenými tipy a triky.

June 29, 2022

Reskilling je zamčená truhla plná zlata. Máte klíč?

Někde je tam máte. Mají zkušenosti, drive, sedí poctivě nad projekty, do práce dávají všechno a posouvají se mílovými kroky. Poslední dobou jim ale současná pozice začíná být malá, nebo padají do rutiny a začínají pokukovat po nějaké té nové pozici.

June 29, 2022

Zaručené cesty, jak (ne)pokazit výběr LMS do firmy

Překotná pandemická digitalizace nešetřila nikoho. Všechny nás vytrhla ze zajetých pořádků a mnohé se změnilo. Jednou ze změn byla i transformace vzdělávání ve firmách, potažmo celkové firemní komunikace. Ale o specifikách práce na dálku už toho bylo napsáno mnoho a pravděpodobně to již dobře znáte.

June 29, 2022